Hakkımızda

2018 yılında kurulan ELD Bilişim, entegre ürün destek alanında uzman olan öncü bir yazılım geliştirme şirketidir.2021 yılında, Borsa İstanbul'da işlem gören ve Türkiye'nin en büyük bilgi teknolojileri entegratör şirketlerinden biri olan Forte tarafından satın alınarak, %100 iştirakı haline gelmiştir.

ELD, savunma lojistiği, Entegre Ürün Destek (IPS), S-Serisi Spesifikasyonları ve NATO Kodlandırma Sistemi alanlarında yürüttüğü başarılı yazılım projeleri ve ürün geliştirme çalışmaları ile lider bir teknoloji firması haline gelmiştir.

En güncel teknolojileri ve endüstri standartlarını takip eden ELD, gücünü aldığı yüksek vasıflı insan kaynağı ve mühendisleriyle AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

En güncel teknolojileri kullanarak ürettiği ve geliştirdiği entegre ürün destek yazılım ürünleri ve hizmetleri ile küresel bir oyuncu olabilmek

 • Çözüm Odaklı
 • Yenilikçi
 • Küresel Marka
 • Lider
Vizyonumuz

Misyonumuz

Yenilikçi ve çözüm odaklı anlayışı ile geliştirdiği ürün ve hizmetleri sunan ELD, müşterilerine katma değer sunma misyonuyla hareket eder.

Entegre ürün desteğin bilişim adresi
 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri Memnuniyeti

 • Güven ve Kalite

  Güven ve Kalite

 • Çözüm Odaklı Strateji

  Çözüm Odaklı Strateji

 • Alan Uzmanlığı

  Alan Uzmanlığı

Değerlerimiz

Tarihçe

Temmuz 2023
 

ELD Avrupa Birliği Ofisi

Avrupa savunma ve havacılık endüstrisine hizmet vermek amacıyla Hollanda Eindhoven'da şirket kuruluşu yapılmıştır.

Mayıs 2023
 

Entegre Ürün Destek Platformu

AR-GE faaliyetleri başarı ile tamamlanan entegre ürün destek platformu (IPS Suite) Türkiye'nin önde gelen savunma sanayii firmaları tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

2022
 

AR-GE Faaliyetleri

ELD, son müşterinin kullandığı teknik dokümantasyon, lojistik ve malzeme yönetimi üzerine geliştirdiği yazılım ürünleri için AR-GE faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.

2021
 

Garanti ve Bakım

LBS ve YBS projeleri üzerine Forte ile birlikte çalışan ELD, garanti ve bakım hizmetlerini devam ettirmektedir.

2020
 

Proje Kabulleri

Testleri başarı ile tamamlanan LBS ve YBS projelerinin kabulü zamanında sağlanmıştır.

2019
 

Projeler

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın KKBS-AY projesi kapsamında Lojistik Bilgi Sistemi (LBS) ve Yönetim Bilgi Sistemi (YBS) projeleri için çalışmalar başlamıştır.

2018
 

Kuruluş

ELD Bilişim, 2018 yılında entegre ürün destek alanında yazılım ürünleri geliştirmek ve AR-GE faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Yükleniyor